Poziv na testiranje
Autor: Mario Šego, 20. 1. 2020.

POZIV NA TESTIRANJE KANDIDATA/KINJA ZA RADNO MJESTO UČITELJA HRVATSKOG JEZIKA

Kandidati/kandidatkinje koji/koje su podnijeli/podnijele pravodobne i potpune prijave na  natječaj te ispunjavaju formalne uvjete natječaja, objavljenog 30.12.2019. godine  na web stranicama i oglasnim pločama  Osnovne škole Primorski Dolac http://www.os-primorski-dolac.skole.hr/ i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za zapošljavanje na radnom  mjestu učitelja/ice hrvatskog jezika na određeno puno radno vrijeme.

Redni broj

Inicijali imena i prezimena kandidata

1.

M.Č.S.

2.

I.M.

3.

S.T.

pozivaju se  na testiranje koje će se održati u  Osnovnoj školi Primorski Dolac, na adresi Vržine 185, 21227 Primorski Dolac. Testiranje će se održati u učionici informatike.

27.1.2020. (ponedjeljak) s početkom u 09:00 sati

- 09.00 sati - Dolazak i utvrđivanje popisa kandidata/kinja

- 09.15 sati - Pisana provjera

- 11:00 sati - Intervju

Kandidat/kinja koji/a ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, više se ne smatra kandidatom/kinjom u postupku.

TESTIRANJE KANDIDATA

Tijekom natječajnog postupka ovdje će biti objavljene sljedeće informacije o testiranju kandidata:

1. Područja provjere i pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje
2. Datum, vrijeme i mjesto održavanja pisane provjere
3. Rezultati pisane provjere (šifra kandidata i ostvareni broj bodova na pisanoj provjeri)
4. Datum i mjesto održavanja razgovora (intervjua) s Povjerenstvom;
5. Vremenski raspored održavanja razgovora (intervjua) s Povjerenstvom
6. Bodovna lista (šifra kandidata i ukupno ostvareni broj bodova na pisanoj provjeri)
7. Lista rangiranih kandidata sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Primorski Dolac,                Primorski Dolac (mjesto na rang listi, šifra kandidata i ukupno ostvareni broj bodova na testiranju).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

PODRUČJA PROVJERE NA NATJEČAJU ZA UČITELJA/ICU HRVATSKOG JEZIKA:

Pisanom provjerom kandidata za učitelja/icu mogu se provjeravati područja:
- poznavanje metodike i didaktike,
- poznavanje i korištenje suvremenih oblika rada u nastavi,
- poznavanje i korištenje suvremenih nastavnih sredstava i pomagala u nastavi
- poznavanje razredničkih poslova,
- poznavanje pedagoške dokumentacije,
- poznavanje općih propisa iz područja školstva i općih akata Škole.

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje na natječaju za                                               HRVATSKI JEZIK:

1.Odluka o donošenju kurikuluma za nastavni predmet Hrvatski jezik za osnovne škole i gimnazije u RH  (NN10/2019)
2. Metodički priručnici iz Hrvatskog jezika za osnovne škole
3. Sadržaji Loomena za predmet Hrvatski jezik za osnovne škole
4. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
5. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi
6. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera
7. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju
8. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju darovitih učenika

OSNOVNA ŠKOLA PRIMORSKI DOLAC – 20. siječnja 2020.

Priloženi dokumenti:
Poziv.docx (30.11 KB)