ŠKOLSKO NATJECANJE U BADMINTONU
Autor: IVANA ORA, 19. 12. 2019.

Nakon teških razrednih kvalifikacija u utorak 3.12 je održan finalni turnir u badmintonu. Natjecalo se u dvije kategorije 5 i 6 razredi i 7 i 8 i u svakoj kategoriiji po 8 finalista. Bilo je napeto i uzbudljivo, a na trenutke i euforično. Velika je borba bila za svaki bod.

Igrači i igračice su pokazali zavidnu vještinu i znanje.

Kod petih i šestih razreda najbolji je bio zlatni petaš Mirko Vidić, drugi srebrni Šime Brkić, a broncu je osvojila Lea Knežević .

Sedmi i osmi razredi su bili krajnje neizvjesni jer je dosta mečeva završavalo u produžecima. Najbolji je bio zlatni Matija Šustić koji je u finalu svladao srebrnog  Joška Kneževića i na kraju broncu osvaja Emanuela Mišković.

Slike možete pogledati u našoj Foto-galeriji.