Osnovna škola "Primorski Dolac"

Gdje smo...

Djeca na Internetu

Pitaj ne skitaj

CISOK

Raspored informacija

Ispis statistike od 7. 5. 2018.

Autor: Mario Šego, 14. 3. 2020.

1. Odlukom Vlade Republike Hrvatske od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine, a zbog pandemije koronavirusa, obustavlja se nastava u svim osnovnim školama u Republici Hrvatskoj. To znači da učenici neće dolaziti u školu.

2. Učenici razredne nastave pratit će nastavu na 3. programu Hrvatske radio televizije po slijedećem rasporedu:

1. razred OŠ od 8.00 do 10.00 sati

2. razred OŠ od 10.00 do 12.30 sati

3. razred OŠ od 13.00 do 16.00 sati

4. razred OŠ od 16.00 do 19.00 sati

3. Roditelji učenika razredne nastave koji nisu u mogućnosti ostaviti dijete pod nadzorom kod kuće mogu doći u školu gdje će biti organiziran prihvat (ne nastava). Roditelji ili staratelji su u obvezi osigurati prijevoz tih učenika:

4. Za učenike od 5 . do 8. razreda utvrdit će se raspored i sadržaji za online nastavu od 4 do 5 sati na dan. Osim toga i Sportska televizija će emitirati sadržaje za nastavu u vremenu od 8.00 do 14.00 sati. Raspored nastave od 3 do 5 sati dnevno će se objaviti na web stranicama MZO-a, Škole za život, CARNET-a i škole.

5. Preporučujemo roditeljima da nadziru rad i postupanja djece prilikom ovih obrazovnih aktivnosti jer je to nužno.

6. Sve potrebne upute roditelji i učenici mogu dobiti od svojih razrednika/učitelja  putem službenih e-mail adresa i na web stranici škole.

7. Molimo sve učenike i roditelje za razumijevanje, odgovorno i korektno postupanje u ovim iznimno teškim i osjetljivim trenucima.

8. Svi učitelji, stručni suradnici i ostali zaposlenici škola obvezatni su doći u školu prema svom redovnom rasporedu.

-