ORGANIZACIJA NASTAVE OD 10. SVIBNJA 2021. GODINE
Autor: Vinko Miškić, 7. 5. 2021.

Stožer civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije zbog trenutne epidemiološke situacije i preporuke epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo SDŽ te nakon obavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja, 6. svibnja 2021. godine donio je Odluku kojom se nalaže održavanje nastave za učenike osnovnih škola od 10. svibnja 2021. godine po Modelu A, odnosno svi učenici od 1. do 8. razreda nastavu će pohađati u školi po ustaljenom rasporedu.

U slučaju promjene epidemiološke situacije te eventualne nove Odluke za organiziranje nastave bit ćete na vrijeme obaviješteni.