HUMANITARNA AKCIJA
Autor: Marica Bilić, 17. 12. 2015.

Osnovna škola Primorski Dolac i ove je školske godine sudjelovala u humanitarnoj akciji Udruge Most iz Splita koja brine za beskućnike grada Splita. Tom prigodom u školi su djeca i nastavnici izradili prigodne ukrase i čestitke , a u subotu 12.prosinca održana je ispred HNK u Splitu i prodajna izložba u organizaciji Udruge. Na prodajnoj izložbi sudjelovale su i druge škole i udruge s područja SD županije.

Ovim sudjelovanjem u akciji, u mjesecu darivanja, uspjeli smo barem malo pridonijeti za potrebite, a djecu koja su nam pomogla izraditi ukrase samim time potičemo na solidarnost i učimo ih humanim vrednotama. OŠ Primorski Dolac će se i u buduće uvijek rado odazivati na ovakve hvalevrijedne akcije.

Fotogalerija