Školsko natjecanje u krosu
Autor: IVANA ORA, 17. 4. 2018.

Dana 10.4 na hipodromu u Sinju održano je školsko natjecanje u krosu. Nasa škola je nastupila u kategoriji 7 i 8 razredi dječaci i osvojila odlično ekipno četvrto mjesto. U našoj konkurenciji je bilo 20 škola sa oko 80 natjecatelja. Malo je nedostajalo za broncu i pehar i to samo 2 boda. Za našu školu su nastupili Jakov Žunić 6, Luka Franić 8, Hrvatin Franić 26 i Damir Mišković 33. Osvojili smo u pojedinačnoj konkurenciji  6,8 i 26 mjesto što se bodovalo za ukupni plasman.

Možemo biti ponosni na maše momke i  čestitati sudionicima i zaželjeti bolji uspjeh i više sreće slijedeće godine.

Ukupni poredak svih natjecatelja možete vidjeti na sljedećem linku: