Ekskurzija učenika 7. i 8. razreda
Autor: IVANA ORA, 7. 6. 2018.

Dana 30. svibnja 2018. godine učenici sedmog i osmog razreda naše škole sa svojim nastavnicima bili su na ekskurziji u Zagrebu. Na kolodvoru u Zagrebu dočekao nas je g. Mladen Sučević, organizator i donator ove ekskurzije.

U četverodnevnoj ekskurziji posjetili smo: Ured predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović na Pantovčaku, Sabor RH te Ustavni sud. U pratnji stručnog vodiča posjetili smo Tehnički muzej, Botančki vrt, Zoološki vrt, Muzej iluzija, Zrinjevac i Zagrebačku katedralu u kojoj je grob blaženog Alojzija Stepinca i Kamenita vrata. Uživali smo u šetnji Gornjim gradom te u razgledavanju Zagreba u vožnji turističkim autobusom.

Zahvaljujući organizaciji  gosp. Mladena Sučevića, program ekskurzije je u potpunosti realiziran. Zahvalni smo što je omogućio ovakav doživljaj našim učenicima, koji su oduševljeni svime što su vidjeli, doživjeli i naučili.

Vratili smo se 2. lipnja 2018. godine bogatiji za još jedno iskustvo, s lijepim uspomenama.