UPISI U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.
Autor: Administrator , 4. 2. 2016.

Prijava djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u šk. god. 2016/2017. provodit će se u vremenu od 8. do 19. veljače 2016. elektronskim putem (on-line) na obrascu prijave upisa kako je propisao Ured državne uprave Splitsko-dalmatinske županije (Obrazac možete preuzeti na www.udu-sdz.hr).

Školski obveznici za prijavu u prvi razred su:

- djeca rođena od 1. travnja 2009. do 31. ožujka 2010.,

- djeca rođena od 1. travnja 2010. godine do 31. prosinca 2010. za koju roditelji, odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole,

- djeca kojima je za šk.god. 2015./2016. rješenjem Ureda, odgođen upis u prvi razred osnovne škole,

- djeca koja trebaju privremeno oslobađanje od upisa u prvi razred osnovne škole

Molimo roditelje, staratelje djece koja su školski obveznici da se jave stručnoj službi Škole od  7. do 14. ožujka 2016.  radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofizičke spremnosti djeteta za školu .

Potrebna dokumentacija:

- Preslika rodnog lista i domovnice
- OIB djeteta

Upisno područje OŠ Primorski Dolac: Općina Primorski Dolac

*Roditelji koji se ne služe računalom i internetom neka se u terminu e-prijava jave pedagoginji u školi radi popunjavanja e-obrasca.