POLUFINALE ŽENSKOG PRVENSTVA U FUTSALU
Autor: Administrator , 3. 3. 2016.

U Splitu u subotu 26.2.2016. u dvorani Obrtno - tehničke škole održano je polufinale ženskog prvenstva u futsalu Splitsko-dalmatinske županije. Naša se ekipa plasirala u završnicu s jednim porazom od OŠ "Srijane" 1-2 i pobjedom protiv OŠ "Otok" 1-0.

Golove za Primorski Dolac postigla je nezaobilazna Maja Franić protiv Srijana, a pobjedonosni je zgoditak u drugoj utakmici protiv Otoka zabila naša mlada nada Matea Šustić.

Ostaje nam čestitati našim curama na dosadašnjim rezultatima jer smo doživjeli prvi poraz poslije gotovo dvije godine.

Finale će se održati u Trilju u petak 4.3.2016.

Naše djevojke igraju protiv favoritkinja Makaranki ,a pobijeda nas vodi u finale. U završnici još sudjeluju domaćin Trilj, Srijane i Makarska.