Izložba učeničkih radova u Muzeju grada Kaštela i u Školi
Autor: IVANA ORA, 15. 2. 2018.

U sklopu projekta Mystery of History pod nazivom aktivnosti School is cool učenici su nakon organizirane terenske nastave (Let's play and learn) zajedno sa svojim učiteljicama trebali napraviti likovne uratke onoga što su vidjeli na terenu. Učenici su se uhvatili posla i ozbiljno crtali svoje radove koji su potom bili izloženi u muzeju.

Dana 26. 1. 2018. u Muzeju grada Kaštea u Kaštel Sućurcu održano je otvaranje izložbe likovnih radova učenika OŠ Primorski Dolac i partnerskih škola iz Solina, OŠ Kraljice Jelene, Ptuja, Ferrarre i Piacenze. Izložba se održala u okviru manifestacije Noći Muzeja 2018. kao sastavni dio aktivnosti projekta pod nazivom Take part in Museum night. Izložbu je u muzeju bilo moguće vidjeti sve do 6. 2. 2018., a potom se ista izložba postavila i u našoj školi kako bi učenici što duže mogli uživati u svojim prekrasnim radovima.

Slike radova možete pogledati u našoj foto-galeriji.