Ovaj mjesec: 183
Natjecanja
ŠKOLSKO NATJECANJE U BADMINTONU
IVANA ORA / datum: 19. 12. 2019. 14:31

Nakon teških razrednih kvalifikacija u utorak 3.12 je održan finalni turnir u badmintonu. Natjecalo se u dvije kategorije 5 i 6 razredi i 7 i 8 i u svakoj kategoriiji po 8 finalista. Bilo je napeto i uzbudljivo, a na trenutke i euforično. Velika je borba bila za svaki bod.

Igrači i igračice su pokazali zavidnu vještinu i znanje.

Kod petih i šestih razreda najbolji je bio zlatni petaš Mirko Vidić, drugi srebrni Šime Brkić, a broncu je osvojila Lea Knežević .

Sedmi i osmi razredi su bili krajnje neizvjesni jer je dosta mečeva završavalo u produžecima. Najbolji je bio zlatni Matija Šustić koji je u finalu svladao srebrnog  Joška Kneževića i na kraju broncu osvaja Emanuela Mišković.

Slike možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U JUDU
IVANA ORA / datum: 10. 12. 2019. 14:29

Dana 30.11. 2019. u  dvorani škole „Gripe” je održano školsko natjecanje u judu za učenike osnovnih škola. Našu školu su predstavljali :Luka Ukić,Lucia Vržina,Lana Balov,Dominik Vržina,Toni Balov,Tea Mišković,Nina Španić i Matea Šustić . Naše djevojčice  su zauzele peto ekipno mjesto ,a dječaci deveto. Treba napomenuti da je konkurencija bila jaka jer je nastupilo 138 judoka iz devet škola.

Malo smo bili oslabljeni ove godine jer nije nastupilo još nekoliko naših kvalitetnih boraca.

Osvajači medalja za našu školu su: Matea Šustić (zlato)

Nina Španić (srebro)

Tea Mišković (bronca)

Lucia Vržina (srebro)

Dominik Vržina (bronca)

Toni Balov (zlato)

Slike natjecanja možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

[OPŠIRNIJE]

"Proljetni petoboj"
IVANA ORA / datum: 23. 5. 2019. 11:52
Dana 14.5. 2019 je održan sedmi po redu godišnji  "Proljetni petoboj". Sudjelovali su učenici i učenice naše škole od 5-8 razeda. Kao i obično bilo je uzbudljivo i krajnje neizvjesno. Nastupalo se u četri ktegorije,a najbolji su bili: