Školski e-mail
Autor: Katica Jukić, 7. 12. 2010.

Kako do školskog e-maila?

ELEKTRONIČKI IDENTITET

U svakoj je školi određen administrator imenika koji je zadužen za kreiranje elektroničkih identiteta - e-maila svih učenika, nastavnika i zaposlenika škole. Elektronički identitet se sastoji od korisničkog imena i lozinke, a omogućuje pristup i korištenje   HUSO usluga.

ELEKTRONIČKI IDENTITET

Ukoliko imate svoj elektronički identitet ( e- mail adresu) , u kućicu za korisničko ime upišite korisničko ime, a u okvir lozinke upisujete svoju lozinku.
Ukoliko još nemate svoj elektronički identitet zatražite ga u  svojoj školi kod nastavnika informatike.

Na stranici Carnetove usluge za učenike i nastavnike možete saznati više o svim uslugama koje su vam dostupne korištenjem Carnetovog računa.