Posjet Turskoj
Autor: Katica Jukić, 15. 1. 2013.

Posjet Turskoj

Naša škola sudjeluje u međunarodnom projektu Comenius sa školama iz Portugala, Turske i Poljske. Tim projektom nastojimo se upoznati sa kulturnom i narodnom baštinom tih krajeva te se potiče potreba učenja stranih jezika. Ovaj projket traje 2 godine. Naš odlazak u Istanbul trajao je od 15. 10. 2012. do 20.10.2012. Učenici naše škole koji su bilii u posjetu  su Veronika Brkić, Ante Mišković i Marija Saratlija, a nastavnici prof. Jurica Botić i prof. Vinka Perišin. Iz Poljske i Portugala pristigli su učitelji te smo zajedno s njima svakog dana odlazili u posjete pojedinih dijelova grada i upoznali se sa njegovom kulturom i povješću.  Posjetili smo Aju Sofiju, Plavu džamiju, Topkapi, Grand Bazar, Cisterne i vozili smo se Bosporom.

Ovaj posjet ostat će nam u lijepom sjećanju.

Posjet Turskoj

Ovaj posjet ostat će nam u lijepom sjećanju.