NATJECANJA
Autor: Katica Jukić, 18. 3. 2014.

Završena su županijska natjecanja. I ove godine su naši učenici bili vrijedni i marljivi.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA (mentorica Ružica Šarić)

Županijsko natjecanje iz vjeronauka  održano je 19. veljače 2014. u Katoličkoj osnovnoj školi, u Šibeniku . Sudjelovali su slijedeći učenici Anamaria Mišković, Luka Škrapić, Antonela Penić i Nikolina Mišković. Tema ovogodišnje Vjeronaučne olimpijade bila je Katolička Crkva i znanost- doprinos i odnosi. Vjeronaučna olimpijada je timsko natjecanje i naši učenici su osvojili izvrsno 4. mjesto.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE ( mentor Ivan Relja)

6. ožujka u OŠ Ravne Njive održano je županijsko natjecanje iz geografije. Naš učenik Luka Škrapić osvojio je 2. mjesto.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI ( mentor Mirko Vukušić)

Županijsko natjecanji iz povijesti održano je 7. ožujka u OŠ Skalice. Naši učenici ostvarili su izvrsne rezultate. Učenik 7.r. Luka Škrapić osvojio je 2. mjesto, učenik 8.r. Mate Saratlija 11. mjesto a učenica 8. r. Anamaria Mišković 15. mjesto.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE ( mentorica Ana Bralić)

Na županijskom natjecanju iz kemije održanom 13.ožujka 2014. u OŠ Mejaši Luka Škrapić osvojio je 9. mjesto.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu i ostvarenim rezultatima. Našem Luki Škrapiću želimo puno sreće na državnom natjecanju iz geografije.