Mali nogomet
Autor: Katica Jukić, 26. 2. 2015.

MALI NOGOMET - DJEVOJČICE

18.2.2015.u našoj dvorani u Primorskom Dolcu je održan turnir za djevojčice. Još jednom su naše djevojčice pokazale da imaju kvalitetu i prošle još jednu stepenicu osvojivši tunir koji vodi prema zavšnici županijskog prvenstva. Ostvarile su dvije pobjede protiv Klisa i Muća (obje pobjede 2-1) i tako demonstrirale nadmoć u zoni Kaštela,Trogir i Zagora. Maja Franić sa tri i Ana Žunić sa jednim pogotkom su nas vodile do  pobjede, a Mia Franić i Marija Ivakić te Iva Penić na golu sa svojom fanatičnom obranom slamale napade protivničkih ekipa. Na klupi su još bile Antonela Penić,Ivana Bašić,Nikolina Mišković i Anđela Kesić. U srijedu 4.3.2015. u Dugopolju se održava turnir od tri ekipe, osim naše nastupaju Hrvace i Makarska (koja je državni prvak za 2014 ), a dvije ekipe idu dalje. Možemo samo čestitati curama na dosadašnjim uspjesima i podržati ih u Dugopolju.