Županijsko finale za djevojčice
Autor: Katica Jukić, 19. 3. 2015.

4.3.2015. u Trilju održano je županijsko finale za  djevojčice na kojem su trijmfirale naše učenice. Na finalnom turniru sudjelovale su škole iz Makarske,Trilja i Klisa. U prvoj utakmici naše cure pobijedile su domaćine 1:0 golom Maje Franić i tako izborile finele protiv favorita i lanjskih prvakinja Hrvatske, ekipe iz Makarske. U finalu je bilo borbeno i teško.Pokazalo se da su Makaranke respektabilna i kvalitetna ekipa koja je u svim dosadašnjim fazama natjecanja zaslužila sve pohvale jer su svima dobro natrpale mrežu.
Baš zato naša je minimalna pobjeda od 1:0 (ponovno Maja Franić) i titula županijskih prvakinja još vrjednija i možemo biti ponosni na naše igračice koje su vođene kapetanicom Ivom Penić izborile ovu titulu.
Mia, Ana i Marija su odigrale vrhunsku obranu, a Maja je iz kontre rastužila Makaranke samo 57 sekundi prije kraja. Nadamo se da je ovo dio jedne priče koja još neće završiti i da će naše prvakinje biti primjer svim budućim generacijama naše škole.
Državna poluzavršnica održat će se u Zadru 14.4.2015.