Županijsko natjecanje u judu
Autor: IVANA ORA, 17. 12. 2018.

Dana 15.12. 2018. naša škola je nastupila na Županijskom natjecanju u judu. U konkurenciji od 11 škola naši učenici su osvojili ekipno 4 mjesto u konkurenciji djevojčica osvojivši ukupno 8 medalja i to 4 srebrne i 4 brončane. Za našu školu su nastupili: Tea Mišković - srebro, Petra Barić-bronca, Matea Šustić-srebro, Nina Španić - srebro, Matija Šantić-bronca, Nikolina Barić-bronca, Lucia Vržina-bronca, Božo Vidić-srebro i Antea Vidić. Sveukupno odličan rezultat s kojim možemo svi biti ponosni na naše judoke. Bilo je borbrno i zahtijevno posebno u nekim kategorijama. Petra,Tea,Matija i Matea su stasali u iskusne judaše,a mlađi Nina, Nikolina, Božo, Antea i Lucia su sve bolji tako da nema straha za budućnost juda u Primorskom Dolcu.